ERBAB Dil Hizmetleri
ERBAB Language Service

Hakkımızda 

Erbab Dil Hizmetleri kuruluş yılı 2020’den itibaren müşterilerine yazılı-sözlü çeviri ve redaksiyon hizmetleri veren ferdi bir firmadır. Firmamız, 2020 yılının tüm zorluklarına rağmen oluşturduğu uzman çevirmen kadrosu ile kısa sürede farklı alanlarda deneyimler edinmiştir.  


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız çeviride en çok önem taşıyan güvenirlik ve doğruluk ilkeleri ile çeviri konusunda attığı emin adımlarla sektöre katkı sağlamaktadır. Kadromuz hizmet verdiğimiz dillere hakim ve akademik olarak bu alanlarda eğitim almış tercümanlardan oluşmaktadır. Tercüman seçiminde çevirmenlerin iş ahlakı ve çeviri kuralları doğrultusunda hareket etmeleri, bununla birlikte akademik eğitimlerinde edindikleri bilgileri işlerine yansıtmaları önceliklerimiz arasında yer almaktadır.  Hızla değişen ve gelişen dünyamızda Erbab Dil Hizmetleri olarak biz de tüm bu yeniliklere kendi alanımızda yer verip teknolojinin sağladığı olanakların da katkılarıyla işimizi hızlı ve etkili yapmaya özen göstermekteyiz. Küreselleşen dünyanın getirisi olan uluslararası çalışmaların sayısında artış çeviri sektörünü de gün geçtikçe daha önemli bir konuma getirmesi nedeniyle firmamızın bu doğrultuda amacı kalite ve başarısını fark ettirecek düzeyde çalışmalar ortaya koymaktır.  


Bizi ziyaret etmek isteyen müşterilerimizi Beyoğlu, İstiklal Caddesi İmam Adnan Sokak’da bulunan ofisimizde ağırlamaktan her zaman büyük bir memnuniyet duyuyoruz. 


E-Mail
Anruf
Karte
Instagram